تور مشهد از اصفهان هتل ارگ

هتل ارگ مشهد | پرشین تراول تور

تور مشهد از اصفهان هتل ارگ روزانه در سایت پرشین تراول تور ارائه می‌شود و برای دریافت اطلاعات کامل می‌توانید با شماره 09132769588 تماس بگیرید.

هتل ارگ مشهد

هتل ارگ مشهد در سال 1390 افتتاح شده و در خیابان امام رضا(امام رضا 11) واقع شده است.

این هتل دارای 7 طبقه، 78 اتاق و 215 تخت می‌باشد و وضعیت دید هتل به خیابان و محوطه هتل است.

این هتل از رستوران با ظرفیت 150 نفر و لابی با ظرفیت 40 نفر برخوردار است.

اتاق‌های هتل

هتل ارگ دارای اتاق‌های زیر می‌باشد:
اتاق دو تخته(یک تخت دبل)؛
اتاق سه تخته(یک تخت دبل و یک تخت سینگل)؛
اتاق چهار تخته(دو تخت دبل).

اتاق‌ها از امکانات دمپایی، یخچال، پاورسوئیچ، دراور، آب رایگان، کمد لباس، تلفن در اتاق، مبلمان، تلویزیون، حمام، لوازم بهداشتی، صبحانه، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم اعلام حریق، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، تلویزیون در اتاق، مینی بار با هزینه اینترنت در اتاق، سیستم اطفاء حریق در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش و سرویس بهداشتی ایرانی در اتاق برخوردار است. 

همچنین خدمات مینی بار با هزینه در هتل ارائه می‌شود.

امکانات و خدمات هتل

امکانات هتل شامل لابی، آسانسور، پله اضطراری، فکس، پرینتر، تاکسی سرویس، زنگ هشدار، تلفن در لابی، کافی شاپ، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، تلویزیون در لابی، سیستم تهویه مطبوع، اینترنت در لابی و سرویس بهداشتی ایرانی در لابی می‌شود.

همچنین هتل، خدمات پذیرش ۲۴ ساعته و خدمات خانه داری را ارائه می‌دهد.

فاصله هتل با حرم امام رضا(ع)

هتل ارگ با  ورودی باب الرضا 871 متر، با ورودی باب الجواد 1 کیلومتر و 49 متر، با ورودی حر عاملی 1 کیلومتر و 465 متر، با ورودی صحن جمهوری ۲ کیلومتر و 92 متر، با ورودی خیابان شیرازی ۲ کیلومتر و 345 متر، با ورودی شیخ طبرسی 2 کیلومتر و 560 متر و با ورودی خیابان نواب صفوی ۴ کیلومتر و 249 متر فاصله دارد.

فاصله هتل با ایستگاه راه آهن 5 کیلومتر و 128 متر، با پایانه مسافربری امام رضا(ع) ۶ کیلومتر و 196 متر و با فرودگاه بین‌المللی ۷ کیلومتر و 713 متر است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *